Jdi na obsah Jdi na menu
 


jilemnicka1.jpg 

            Vznik hudební skupiny koneckonců se datuje do léta roku 2004, kdy se na jedné víchovské zahradě sešla parta lidí, kteří měli společný zájem – hudbu a touhu bavit lidi.

            Po překonání trémy a natrénování základního repertoáru jsme začali hrát i pro veřejnost; tehdy jsme dostali od města Jilemnice šanci zahrát si na Krakonošových letních podvečerech, což byla jedna z prvních „velkých“ akcí, na které kapela Koneckonců měla možnost vystoupit.

            Od té doby kapela urazila pořádný kus cesty, absolvovala několik personálních změn, aby se Vám dnes mohla představit v pětičlenné podobě ve složení sólová kytara, doprovodná kytara, klávesy, bicí, baskytara.

            Co se týče stylu, který kapela převážně hraje a se kterým pomalu, ale jistě dobývá pódia jak v regionu, tak mimo něj a v poslední době čím dál více i v zahraničí, dal by se charakterizovat jako melodický pop rock. Tomu odpovídá i debutové album kapely s názvem Začátek, které je v tuto chvíli zatím jediné, se kterým kapela sklízí úspěchy na poli vlastní tvorby, ovšem píseň Touha můžete dodnes slýchat v regionálních rádiích; dobrou zprávou pro fanoušky je rovněž fakt, že nové písničky se již v tuto chvíli připravují a již brzy Vás tak potěšíme novými singly.

            Většinu repertoáru kapely ovšem tvoří písně převzaté, leckdy i po svém upravené tak, aby výsledek odpovídal stylu, kterého kapela chce dosáhnout. Tento repertoár obsahuje přes stovku těch největších hitů české i zahraniční tvorby a při výběru písní kapela rozhodně vybíravá nebyla. V jeden jediný večer tak může posluchač slyšet českou country, bigbít, Karla Gotta, Kabáty i zahraniční velikány jako je Rasmus či Bon Jovi.

            Frontmanem, manažerem, vrchním showmanem i hnacím motorem kapely, stejně jako autorem textů i písní je Jan „Hanýsek“ Holeček, který je zároveň moderátorem v rádiu Kiss Delta. Díky tomu ví, jak dát akcím, na kterých se kapela podílí, ten správný moderátorský „šmrnc“ a je tak zároveň i garancí toho, že se na akcích s touto kapelou rozhodně nebudete nudit.

            Co říci závěrem? Snad pouze to, že ani tisíc slov nedokáže kapelu Koneckonců popsat tak přesně jako návštěva jedné z mnoha akcí, na kterých kapela vystupuje. Proto Vás srdečně zveme, abyste rozšířili řady našich fanoušků a přišli si s námi zazpívat „tu Vaši“.

Těšíme se na Vás.  

Napsal - Martin Beer

 

c--custom-.jpg

koneckoncu_2012.jpg

tapetast--custom-.jpg 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek